Propagačné materiály o Pezinku a regióne

 • Pezinok - centrum malokarpatského regiónuPezinok - centrum malokarpatského regiónu (formát PDF, 3.5 MB)
  Nový propagačný materiál o Pezinku vytvorený v spolupráci s OOCR Malé Karpaty.
  Materiál je k dispozícii aj v anglickej verzii.

  Vydavateľ: Mesto Pezionk v spolupráci OOCR Malé Karpaty
 • Zážitky v Malých karpatoch - sprievodcaZážitky v Malých karpatoch - sprievodca (formát PDF, 12 MB)
  Objavte Malokarpatský región vo všetkých jeho podobách – prekrásnu prírodu s malebnými vinohradmi popretkávanú turistickými a cyklistickými chodníkmi, múzeá a galérie, tajomné hrady, historické vínne pivnice.
  Vychutnajte si výborné vína od miestnych vinárov a typické gurmánske špeciality.
  Relaxujte a aktívne oddychujte pri turistike, cyklistike, jazde na koni, golfe a ďalších športoch. Navštívte tradičné aj nové kultúrne podujatia ako Deň otvorených pivníc, vinobrania, keramické trhy, koncerty v zaujímavých a netradičných priestoroch. Nechajte sa rozmaznávať vo wellness hoteloch.

  Vydavateľ: Oblastná organizácia cestovného ruchu Malé Karpaty, Modra
   
 • Magazín Bratislava Region: spoznajte najkrajšie miesta nášho krajaMagazín Bratislava Region: spoznajte najkrajšie miesta nášho kraja (formát PDF, 46 MB)
  Pre každého, kto rád cestuje a trávi čas aktívne máme skvelú novinku - volá sa Magazín Bratislava Region. Na sto stranách v ňom prinášame súhrn najväčších lákadiel Bratislavského samosprávneho kraja. Čitateľ sa dozvie, čo mu vie ponúknuť každý jeho kút – Malokarpatský región, Záhorie, Podunajsko a samozrejme – Bratislava. Kamkoľvek sa rozhodnete zavítať, všade môžete prežiť nejaké dobrodružstvo.

  Vydavateľ: m-ARK Marketing a reklama s.r.o. v rámci edice Look Ai It, Železniční 4, Olomouc
   
 • Malokarpatský expres 2018Malokarpatský expres 2018 (formát PDF, 2 MB)
  Turistickým autobusom do Malých Karpát a k Neziderskému jazeru!
  Malokarpatský expres ponúka obyvateľom Burgenlandu, turistom, ktorí tam trávia dovolenku, a vďaka prípojom aj obyvateľom a turistom z Viedne, navštíviť Bratislavu a najzaujímavejšie ciele pod Malými Karpatmi, a naopak, obyvateľom Bratislavského kraja spoznať krásy a zaujímavosti burgenlandskej Pannónie.

  Vydavateľ: Bratislavský samosprávny kraj